Коли купувати авіаквитки?

Ви перевіряєте вартість авіаквитків і бачите одну ціну. Через день він збільшується. Ви думаєте тоді «що відбувається?». Коли краще купувати авіаквитки, в мережі багато посібників, але вони посилаються на загальні правила, які не завжди працюють. Це тому, що у кожного перевізника є своя цінова політика, яку він не хоче розкривати. Співробітники декількох ліній, однак, вшдкрылы секрет.
Пасажири часто намагаються знайти відповідь на питання, як встановлюється прайс-лист на авіаперельоти.

Ціни на квитки охоплюють внутрішні системи, які формують ставки, і групу співробітників, які постійно їх контролюють. Практично всі засноване на тарифних порогах, які становлять близько 10 і кожен має свою ціну. Той, який ми отримуємо, залежить, серед іншого від кількості проданих квитків, популярності і протяжності маршруту і навіть від дня тижня. Вы завжди знайдете свiй квиток на сайтi Авіа проїзд .

— Метод розрахунку тарифу є секретною таємницею, і жоден перевізник не хоче розкривати, як він визначається. Компанія не ділиться такою інформацією з екіпажем, але при роботі в авіаційній галузі такі теми і співробітники неминуче обмінюються знаннями або невеликими «витоками»,
— Мандрівники знають, що найдорожчі квитки є на найбільш відвідуваних маршрутах і в дні, коли трапляються важливі свята, люди, що живуть в Лондоні або Чикаго, повертаються на батьківщину. Найгірший момент для покупки квитка — вечір неділі, коли багато людей сидять перед монітором комп’ютера і замовляють авіаквитки. Навряд чи хтось розуміє, що це впливає на ціну квитка. Ось чому краще робити це протягом тижня.

Виявляється, що зазвичай перші кілька місць (4 або 5) по доступні найнижчими цінами (поріг першої ціни) і це за кілька місяців до запланованої поїздки.
— Чим більше часу залишилося до дня від’їзду, тим більше у нас шансів купити дешевші квитки. Правило просте — чим менше місць ви купуєте, тим нижче будуть ціни. Це означає, що ті, які були за низькою ціною, були розпродані, і, в принципі, ви не можете розраховувати на більш дешеві. Тоді краще відразу визначитися з їх купівлею.
Чому авіакомпанії не продають квитки в останню хвилину?

Залишилось 2 дні, і хоча в літаку ще є 50 вільних місць, квитки як і раніше дуже дорогі. Вони підготовлені для пасажирів, які, незалежно від ціни, змушені купувати квиток, тому що у них несподівана ситуація, делегація або просто потрібен час.

— На мій погляд, авіакомпанія не хоче, щоб пасажири купували квитки в останню хвилину, і вважає за краще продавати квитки дороще нiж дешевше. Менше пасажирів — менше багажу і менше екіпажу на борту, так що це чистий прибуток — пояснює стюард з авіакомпанії.
Авіакомпанії не працюють за тим же принципом, що і туристичне агентство, і не існує такої речі, як перевізники в останню хвилину. Навпаки, чим ближче до дати вильоту, тим більша ймовірність того, що квитки будуть дорожче. Звичайно, може статися так, що за кілька днів до вильоту ціни все одно буде привабливим, але зазвичай тому, що йде акція.

— В авіакомпаніях немає квитків в останній момент, тому що, якби вони були в наявності, навряд чи хто-небудь вирішить купити їх раніше. Це інший механізм, ніж для туристичних агентств, які хочуть, щоб вони платили не тільки за вартість місця в літаку, а й за сам готель. Для авіакомпаній втрати менше, якщо є вакансії під час польоту .
Все залежить від напрямку і попиту на нього. Якщо у нас є сполуки, які не дуже популярні, ви можете придбати квитки на кілька десятків гривень в недорогих лініях навіть за кілька днів до польоту. Варто відзначити, що, наприклад, в разі Скандинавії, доступ в місто часто дорожче, ніж сам переліт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *